Станија го заведе синот на Аркан?!

3 февруари, 20130
stanija

Oткако беше поврзувана со неколку српски бизнисмени, минатата година таа замина за САД каде престојуваше неколку месеци, а потоа се врати во Белград и се всели сама во сопствен стан.

Иако,  Станија упорно тврди дека го чува приватниот живот надвор од очите на јавност,  таа  неодамна самата на својот Фејсбук профил објави слика од неа и синот на Цеца и Аркан -Вељко Ражњатовиќ.

Под фотографијата таа напишла – „Цеца има најсладок син!“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit