Страшно злосторство: Му ги врзала очите на 4 годишниот син и дозволила очувот да го силува!

28 ноември, 20130
2

Французинка и нејзиниот невенчан сопруг се осудени на по 20 години затвор за силување и помош при силување  на 4 годишно момче. Несреќното момче е силувано во собата за посети во затворот во Тоулоусеу, само неколку метри од чуварите кои ништо не направиле да го спречат ужасното злосторство.

Бруталното силување се случило кога мајката Сабрина Бонер (25) со малолетниот син отишла во посета на нејзиниот дечко Лајонел (31) кој е притворен поради семејно насилство.

Кога останале сами во собата за посета мајката му ги врзала очите на детето и го натерала да клекне на столот пред Лајонел. Му ги држела рацете додека очувот го силувал.

Овој настан ја згрози јавноста ширум светот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit