Tатко си го закопал своето дете, бидејќи сопругата не сакала да спие со него!

25 јануари, 20130
bebe

Полицијата во вторникот го уапсила 25 годишниот Макаулај Ониќ, поради сомневање дека се обидел жива да ја закопа својата двомесечна ќерка. Тој ископал плитка дупка, во неа го ставил бебето и ја покрил со песок.

За среќа, неколку минувачи виделе што се обидува Онич да направи, го совладале и веднаш го однеле бебето во болница. Еден од сведоците сето ова веднаш го пријавил во полиција и раскажал што се случило. На девојчето при ископувањето му бил повреден вратот, а лекарите изјавиле дека е чудо што таа преживеала, бидејќи била закопана неколку минути и без воздух.

Нејзиниот татко, пренесува Дејли мејл, на полицијата ѝ го признал злочинот и изјавил дека ова го направил поради тоа што жена му, откако се породила, му одбивала секс. Тој се извинил и тврди дека реагирал во налет на бес и дека длабоко жали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber