Тинејџер за Деми Мур: “Ми се пушташе, а би можела да ми биде баба”

15 јануари, 20130
Demi+Moore

Свежо разведената Деми Мур наводно  непријатно ги изненадила гостите на еден камп во Мексико со своето недолично однесување. Иако неодамна се шушкаше дека се гледа со 19 години помладиот милионер Хари Мортон се чини дека на одморот немала мир.

Како што тврдат информирани извори Деми Мур поголемиот дел од времето на одморот во Мексико го поминала бркајќи млади момчиња и отежнувајќи им го животот на останатите гости со своите барања.

“Однесувањето на Деми беше страшно. Ги прескокна речиси сите спа активности и се чинеше дека флертува со сите млади момци кои ќе ги сретнеше, вклучувајќи го и 17 –годишното момче”, изјавил еден од гостите за американскиот таблоид на National Enquirer.
Друг гостин бил поконкретен…

“Деми се пушташе на секој млад, атрактивен човек кој беше таму, вклучувајќи го и масерот и инструкторот по јога. Дури се пушташе на едно 17 годишно момче. Тој велеше – Таа буквално ме напаѓаше. Ми беше непријатно. Доволно е стара да ми биде баба”, изјавил друг гостин за истиот таблоид.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit