Тинејџерка случајно го убила братот за Нова година

4 јануари, 20130
ubistvo

Тинејџерката и нејзиниот брат позирале за фотографија на Фејзбук со пиштол во гангстерски стил, неколку минути пред девојката случајно да пука во братот.

Мануел Ортиз (22) починал веднаш од куршумот го погодил во главата за време на новогодинешната прослава, која траела цела ноќ.

Полицијата вели дека сестрата Савана Ортиз (19) е испрашана и пуштена дома додека трае истрагата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit