Тотално лудило: Мајли Сајрус запали џоинт на сцена!

13 ноември, 20130
16

Американската провокативна пејачка Мајли Сајрус не за прв пат успеја да го избезуми целиот свет и истовремено со тоа да предизвика огромен скандал.

За време на доделувањето на МТВ наградите веќе пораснатата Хана Монтана најнормално си запали џоинт на сцена во моментот кога ја подигнуваше наградата за најдобро видео.

20 годишната Мајли се качи на сцената облечена во бело припиено боди и чевли со огромна платформа. Кулминацијата настапи кога од својата дизајнерска чантичка на Шанел извади џоинт, го запали и рече:

“Немам тука место за наградата, но погледнете што си најдов…“

Тотално падение: Майли Сайръс запали джойнт на сцената

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit