Тренди мотив за 2013 година – Мачка!

14 февруари, 20130
cat

Трендот, слатки животни кои ги красат памучните маици, топли џепери и спортски маици, ќе продолжат и во следната сезона. Тигрите, кучињата, леопардите, ќе ги заменат (или барем надополнат) убавите маички, кои се појавија на многу парчиња облека на дизјанерите и во high-street колекциите.

Во нашата галерија можете да погледнете неколку нејинтересни дневни комбинации украсени со слатки маички, кои веќе привлекоа големо внимание на љубителите на модата, и станаа хит на улиците низ градовите ширум светот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit