Заводливата Северина овој пат во улога на модел!

14 февруари, 20130
severina

Познатата пејачка работи во полна пареа! Покрај тоа што подготвува концертна турнеја, нашла време и за нов манекенски едиторијал.

Изгледа дека се што ќе допре Северина станува хит! Овој пат блеснала во новата кампања на луксузни швајцарски часовници.

Северина се снашла како вистински модел, а на фотографиите покажала и нова, светла боја на косата.

Со ова Северина се приклучи на познатите амбасадори на TAG Heuer во светот како што се Леонардо ДиКаприо, Камерон Диаз, Марија Шарапова и други…

Северина на фотографиите изгледа заводливо како и обично, а покажа и нова боја на косата. Нешто посветла и посвежа, популарната пејачка позирала во гламурозни фустани.

На новите фотографии Северина ја промовира најновата женска колекција Link Lady и часовникот со 58 дијаманти (0,60ct) кој и таа секојдневно го носи на себе.

severina1

severina2

severina3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber