Трудница со чекан се удира по стомак! (видео)

25 ноември, 20130
32

Британката Хедер Торп се удирала со чекан по стомак во осмиот месец од бременоста. Сепак и покрај видеото на кое се гледа јасно како го злоставува нероденото дете, таа не завршила во затвор ниту пак против неа има обвинение. За среќа, бебето не било повредено.

Според изјавата на Хенлон кој тврди дека е татко на бебето, Хедер со чекан удирала по својот стомак бидејќи сакала бебето што побрзо да излезе од неа.

“Таа и претходно се удирала по стомакот од истата причина. Кога ја запрашав зошто го прави тоа ми рече дека претерувам и дека се е во ред“ – раскажува тој.

http://www.youtube.com/watch?v=FTn4__Mfz8w

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit