Убавата Пенелопе пропеа, слушајте!

31 јануари, 20130

Актерката Пенелопе Круз одлучи да се впушти и во музичките води, па така на 38 години снимила дует со музичарот Мигел Босе.

За сите кои не знаат, Мигел е горд сопственик на Греми, а пеењето не и оди лошо ниту на Пенелопе. Како звучи оваа романтична балада, слушнете во спотот за песната ‘Decirnos Adios’.

httpv://www.youtube.com/watch?v=rRY-FWTD0jE&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber