Училиште за “ѕверови“: Вака тренираат кинеските телохранители!

20 декември, 20130
12

Сите тие треба да поминат низ ригорозна обука, бидејќи само најдобрите можат подоцна да бидат професионално ангажирани за обезбедување на познатите и богати луѓе.

Првата професионална академија во Кина каде се тренираат идните телохранители се истакнува по тоа што го извлекува максимумот од своите ученици. Буквално!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit