Улична уметност која ги воодушеви минувачите, ќе ве воодушеви и вас! (видео)

13 ноември, 20130
19

Хуан е мошне едноставен уметник. Тој не слика, не свири, не прави видео клипови. Наместо тоа, тој прави улични реалистични проекции.

Неговото видео кое го направил за LG MiniBeam на Јутјуб има над 3 милиони прегледи!

Погледнете зошто:

httpv://www.youtube.com/watch?v=T7XzyZB6WEM#t=41

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit