Ако ѕвездите беа обични луѓе би изгледале вака

13 ноември, 20130
18

Фотоманипулациите на Дани Еванс претставуваат една исклучително забавна концепција која накратко покажува како би изгледале ѕвездите, ако беа обични луѓе. Резултатот можете да го видите во галеријата подолу:

Том Круз

Џеј Зи и Бијонсе

Џони Деп

Сара Џесика Паркер

Дејвид и Викторија Бекам

Џенифер Анистон

Ким и Каније

Бритни Спирс

Мајли Сајрус

Никол Кидман

Бред и Анџелина

Скарлет Јохансон

Ријана

Мадона

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit