Уште еден нов тренд: Кадифен маникир (видео)

17 декември, 20130
23

Денес ќе ви претставиме уште еден нов и екстравагантен маникир.

Кадифените нокти се тотален хит оваа сезона и оваа техника во последно време стана особено актуелна. Научете како да го направите во домашни услови овој вид маникир и бидете во чекор со модата.

Резултатот е навистина интересен и впечатлив.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SYwPfotImdc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit