Вака Лондонската полиција пука во криминалци! (видео)

4 декември, 20130
16

Во јавноста за прв пат се појави видеото каде се гледа како полицајците прво ги заобиколуваат, а потоа и пукаат во криминалците кои во мај оваа година нападнале и убиле војник.

Британскиот војник брутално е нападнат и убиен во лондон, додека двајцата напаѓачи биле ранети за време на полициската интервенција.

Сведоците изјавиле дека двајцата мажи кои го нападнале војникот кој имал само 20 години, откако го убиле се обиделе да му ја отсечат главата со сабји.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ab4QOluR3WQ

httpv://www.youtube.com/watch?v=PpHAI77DYjM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit