Вака пред операциите изгледала Тијана, девојката од тимот “Силиконски кралици“

21 декември, 20130
13

Вложила во себе 10 000 евра. Колку далеку отишла со вбризгување на силикон зборува фотографијата направена само пред неколку години, а денес никој не може да го препознае тоа девојче изобличено од силикон.

“Кога ќе се погледам во огледало, гледам совршена девојка“, вели за себе Тијана, која заедно со нејзината братучетка Сања ја шокираа јавноста со своите пластични операции.

А се почнало со зголемување на усните…

tijana-1

tijana-2

tijana-3

tijana-4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit