Видео што го шокираше светот: Нечовечко иживување врз затворениците во Фиџи!

11 март, 20130
2

Видеото што ќе го видите е крајно вознемирувачко, а во него ќе видите луѓе врзани со лисици врз кои брутално се иживуваат тепајќи ги и измачувајќи ги со кучиња.

Ужасно видео каде се гледа измачувањето и злоставувањето на затвореник од Фиџи се појави на You Tube  и го шокираше светот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber