Во “Преживеан“ покажа се, а сега Станија глуми поштена!

16 јуни, 20130
4

Пред да влезе во новото реално шоу, многумина како да заборавија на нејзиното минато. Истото го направи и Сораја кога по втор пат се појави во Големиот брат но овој пат со сосема поинакво сценарио – глумење светица!

Што се однесува на Станија, денес ќе ве потсетиме дека во Преживеан нејзините голи гради и задник во танга, како и дрско и безобразно однесување беа секојдневие, а денес внимава како ќе си ги облече пижамите, случајно да не се види нешто што јавноста веќе одамна го видела.

Што им е фимот на девојкиве со глумење поштени, никако не можеме да разбереме!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y7tvybRti_s

http://www.youtube.com/watch?v=GXQSYABU66s

http://www.youtube.com/watch?v=col69ePCKis

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi