Wow каков бакнеж! И тоа пред сите!

7 февруари, 20130
justin biber

Иако се шпекулира дека се смирил со неговата девојка, Бибер не се воздржал – страсно бакнал друга!

Џастин Бибер ја одолеал ‘магијата’ на заносната бринета, а паднал и бакнеж!

За среќа, Селена Гомез може да издише, бидејќи тоа е само шега. Бибер гостувал кај водителот Џими Фалон, кој му приредил интересен предизвик. Затоа, со цел да докаже дека ништо не му е проблем, Бибер го прифатил договореното и ја бакнал – куклата!

Кај Џими Фалон смеата никогаш не изостанува, а не се сомневаме дека овој страсен бакнеж на Џастин и ‘фаталната’ кукла многу девојки ќе развесели…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit