За Нова Година Цеца ќе пее гратис за Белграѓани

26 декември, 20130
2

Спектакл во најава! Светлана Цеца Ражнатовиќ ќе ги почасти своите фанови со гратис концерт. Фолк дивата ќе настапува за Нова Година во Белград, пред српското собрание.

Оваа информација Цеца ја споделила со своите фанови на Фејсбук и Твитер.

Printskrin: Facebook/svetlanacecaraznatovic

Printskrin: Twitter/@CRaznatovic

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit