Затоа е луд по неа: Жежок танц на девојката на Балотели!

20 ноември, 20130
6

Додека Марио Балотели престојувал во Лондон поради утакмица, неговата девојка Фани Негуша одлучила малку да се забавува со другарките и направиле журка само за жени.

Во моментот кога алкохолот си го земал својот данок, Фани одлучила да лансира нов див танц, а набрзо на идејата и се надоврзале не помалку атрактивните пријателки.

Погледнете го видеото, видете како Фани танцува и изгледа, па ќе ви биде кристално јасно зошто Балотели е луд по неа:

httpv://www.youtube.com/watch?v=HBcQAlPWePk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit