Жена се обесила откако забременила од љубовникот

7 февруари, 20130
zena

Мажена британска полицајка се обесила во својата униформа откако дознала дека е бремена со универзитетскиот професор.

Тами Патерсон (24) , била омажена и има едно дете, но веќе некое време била во врска со љубовникот Џон Луис (36).

Откако дознала дека е бремена, таа испратила порака до сопругот и љубовникот: “Јас ќе умрам, жал ми е”.

Г-ѓа Петерсон, која штотуку положила испит за полицаец, е пронајдена обесена во својот дом во северен Велс, Велика Британија, а била облечена во целосна полициска униформа.

Таа е родена во Литванија и се доселила во Британија под името Татјана Витаите, но го сменила името кога се омажила.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber