Жените сакаат долна облека за празниците

27 декември, 20130
12

Андријана Лима ги советува мажите како да изберат соодветна долна облека за својата сакана.

Еден од омилените подароци на бразилската убавица е долната облека. И покрај тоа што добива бесплатно долна облека од сите колекции на Викторија Сикрет, ангелот признава дека токму долната облека е најдоброто нешто што може да го добие од партнерот.

Ете зошто таа е вистинскиот човек, од кој можете да добиете совет како да го изберете вистинскиот комплет долна облека за вашата избраничка. “Ако не сте сигурни кој број носи, не се откажувајте од идејата. Едноставно отворете го гардероберот и додека не е дома земете едно прслуче за споредба. Ова е омилениот подарок на жените, а ние сакаме изненадувања“, советува убавицата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit