Жестока расправија: Весна Вукелиќ Венди повторно прави скандали!

24 декември, 20130
9

Водителот на емисијата “Луда куќа“ Дејан Станковиќ ги угостил фолк пејачката Ивана Гавриловиќ и Весна Вукелиќ Венди, а гостин “изненадување“ била Весна Ривас.

Пред да ја најави Ривас, ја запрашал Венди какво е нејзиниото мислење за Весна и добил многу сликовит одговор, па после влегувањето на пејачката во студиото, се случува вистински хаос.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Blin6Jaxca0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit