Без градник: Ријана како секси Дедо Мразица!

24 декември, 20130
10

Сексапилната Ријана се подготвува празниците да ги помине во родниот Барбадос, од каде дел од жешката атмосфера споделила и со своите фанови на Инстаграм.

Жешката ѕвезда повторно се разголува и празничната атмосфера ја загрева со црни подвезици и провидна ноќница без градник.

Дел од нејзините фанови коментираат дека се облекла како порно актерка од нискобуџетен филм, се согласувате?

Foto: Instagram/badgalriri

Foto: Instagram/badgalriri

Foto: Instagram/badgalriri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit