Живот низ фотографии: Пол Вокер

2 декември, 20130
32

Ова е последната фотографија на Пол Вокер направена 30 минути пред актерот да загине во сообраќајна несреќа. Го гледаме баксузното Порше кое го возел неговиот добар пријател и бивш авто-тркач. За да ги сочуваме сеќавањата за Пол Вокер, собравме не само последната, туку и најкарактеристичните фотографии од неговиот живот во оваа галерија:

Миленикот на жените…

Пред да стане секс симбол, Пол бил многу слатко момче…

Пол Вокер на 25 годишна возраст…

Врвот на неговата слава…

Во филмот “Осум херои“…

Пол и неговиот ретривер Бун…

Голем фан на животни…

Медоу, ќерката на Вокер…

Жасмин, долгогодишната девојка на Пол…

Оставаме да се сеќавате на Пол со нашата селекција на неговите најубави фотографии…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit