Животински инстинкти од Roberto Cavalli

22 јануари, 20130
roberto cavalli

Штом Изабела Фонтана учествува во фотосесија за нова колекција на некој бренд, тогаш таа сигурно е успешна.

Убавата бринета учествува во кампањата со уште две нејзини колешки на фотографиите за новиот каталог на Roberto Cavalli. Тие ги претставуваат предлозите на брендот за пролет 2013 година, кои се под целосно влијание од шарата на на различни диви животни.

Како и секогаш, од модната куќа се потпираат на светлите бои и елегантните, дури нестандардни силуети.

Леопардови, тигрести и зебрести шари се натпреваруваат со сликите на самите животни, врежани во парчињата такенина. Сексапилните фустани им стојат повеќе од добро на овие дами.

roberto cavali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber