Знаете ли што всушност е мрзливоста? Епа видете:)

21 ноември, 20130
5

Сите понекогаш сме се нашле во “мрзлива фаза“, но мрзливоста знае да премине во патологија, а најдобар пример за тоа, или дефиниција за мрзливост се ликовите кои ќе ги видите во галеријата што следува:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit