17 годишен режисер снимил 8 парови кои се бакнуваат пред камера. Ова е резултатот

22 декември, 20140
17 годишен режисер снимил 8 парови кои се бакнуваат пред камера. Ова е резултатот

17-годишната Кас Стоунхаус од Торонто има свој YouTube канал каде се опишува како студент кој упорно се труди да создаде совршен краток филм.

Откако ќе го погледнете ова видео, ќе сфатите дека Кас е веќе оформен и талентиран уметник со фантастични идеи.

Нејзиниот краток љубовен филм „Kiss Me“ настанал откако 8 млади тинејџерски пара завршиле бакнувајќи се пред нејзината камера.

Моќта и искреноста на тинејџерските романси се нешто што не смеете да го пропуштите!

https://www.youtube.com/watch?v=HqMuc5IrNJ0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş