6 саата спиење во 26 секунди

30 декември, 20140
6 саата спиење во 26 секунди

Ако мислевте дека секое бебе кога ќе го оставите да спие ќе остане во истата положба додека не стане, веројатно грешите.

Најдобар доказ за тоа е ова видео кое во 26 секунди ќе ви ги прикаже 6-те часа сон на едно бебенце.

https://www.youtube.com/watch?v=puzTCjdXTA0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş