Ако пиеш не вози, твоето куче верно те чека!

23 септември, 20140
Ако пиеш не вози, твоето куче верно те чека!

Познат произведувач на пиво објавил реклама која веднаш стана вирална. Над 9 милиони прегледи собра за мошне краток рок…
Рекламата предупредува на сите опасности од возење во алкохолизирана состојба. Тие тоа одлучиле да го прикажат на нешто поинаков начин.
Многумина сигурно ќе размислат после оваа реклама.

https://www.youtube.com/watch?v=eubWYPhcEEo

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş