Ова видео можете да го гледате и 50 пати, но никогаш нема да сфатите како ги прави овие трикови!

23 септември, 20141
Ова видео можете да го гледате и 50 пати, но никогаш нема да сфатите како ги прави овие трикови!

Овој човек прави неверојатни трикови кои невозможно е да бидат разбрани. Го погледнавме клипот 15 пати и сеуште не ни е јасно како го прави ова. Навистина е неверојатно, но ќе се согласите дека е крајно забавно.

One comment

  • Lamadu

    26 септември, 2014 at 18:58

    3:16 Јасно се гледа дека паричката е веќе во раката. Не е толку брз колку што мисли.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş