Како звучат твитовите со женски проблеми прочитани од мажи?

23 септември, 20140
Како звучат твитовите со женски проблеми прочитани од мажи?

Бојата на чевлите, процесот на дотерување, проблемитесо момците и сите големи и мали „женски проблеми“ кога ќе бидат прочитани од страна на мажите звучат многу поинаку.

https://www.youtube.com/watch?v=5lAjiOA6SpY

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş