Баби пробаа марихуана, еве ја нивната реакција

20 ноември, 20140
Баби пробаа марихуана, еве ја нивната реакција

Три баби од Вашингтон за првпат пробаа марихуана, која во оваа држава е легална. Кратко време по првото повлекувањето на чадот, почнаа да се смеат.

Овие три бабички имаат возрасни деца и сега си играат со внуци, а првпат во животот пробуваат марихуана. Снимката објавена на ЈуТјуб за помалку од 24 часа имаше речиси 5 милиони прегледи.

-Ни беа доволни само цигари и коктели, вели едната од нив.

-Се смеевме, бевме параноични, јадевме…единствено ми пречеше што кога ќе повлекуваме не пече грлото, вели другата. На крајот рекоа дека најверојатно пак ќе пробаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş