Банда руски силеџии налета на погрешно момче – Еве што ги снајде!

26 ноември, 20141
Банда руски силеџии налета на погрешно момче – Еве што ги снајде!

Безбедносните камери фатиле момент кога банда руски силеџии направила лош избор.

Николај Власенко, професионален боксер и мајстор на боречки вештини, бил со сопругата во еден бар во Старокорсунскаја, на југот на Русија, кога му пришла банда и почнала да ја малтретира неговата жена, убедувајќи ја да им се придружи на нивната маса.

Кога Власенко им рекол да ја остават на мира, водачот на бандата го повикал надвор за да ја продолжат „дискусијата“.

Бандата, погодувате, ја изгубила „битката“ а како изгледало сето тоа погледнете на видеото во прилог…

https://www.youtube.com/watch?v=IcnVOXZ3Z9E

One comment

  • jas

    26 ноември, 2014 at 19:45

    Вистинскиот наслов е ,,Ρуски боксер ја брани жената од силеџии”.

    Вашиот наслов е само мал злобен прилог во оцрнувањето на Русите или како е тоа модерно да се каже јазик на омраза.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş