Бебето е прогласено за мртво, после 10 часа родителите посакале да го видат за последен пат, но се случува чудо!

1 септември, 20141
Бебето е прогласено за мртво, после 10 часа родителите посакале да го видат за последен пат, а потоа се случува чудо!

Ако ова не е чудо, тогаш што е? Докторите ова бебе го прогласиле за мртво, откако се родило 3 месеци пред термин. Бебето не давало никакви знаци за живот откако се родило. 10 часа било во фрижидер во мртовечница. Кога родителите побарале да го видат своето чедо за последен пат, за да се простат од него, погледнете што се случило…

httpv://www.youtube.com/watch?v=5SjV-mq69nY

 

One comment

  • bimsi

    1 септември, 2014 at 21:15

    i so se slucilo nemoze da se vide ne go otvara videoto ?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş