После нивниот настап жирито и публиката останале без зборови!

1 септември, 20140
После нивниот настап жирито и публиката останале без зборови!

Група гимнастичари која се состои од млади и талентирани момци и девојки приредиле неверојатен перформанс учествувајќи во британската врзија на емисијата “Јас имам талент“. Она што го направиле претставувало неверојатно изненадување за сите присутни, вклучувајќи го и најстрогиот член на жирито, Симон. Погледнете го нивниот настап:

httpv://www.youtube.com/watch?v=49cU7gtPIzM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş