Без намонтирана фаца за фотографирање ѕвездите изгледаат вака

21 октомври, 20140
5

Кога некој постојано ве фотографира, постојат околу 99 % шанси макар на една да излезете смешно. Ова се тие фотографии од славните ѕвезди.

ДРУ БАРИМОР изгледа како да јадела нешто што не и се допаднало…

КИРА НАЈТЛИ подобро само да молчи во близина на папараците….

КЛОИ КАРДАШИЈАН „Ве мразам вас, папараци…ве мразам“.

МАЈЛИ САЈРУС во овој момент откри дека јазикот ќе биде нејзин заштитен знак.

КАРА ДЕЛЕВИЊ „Убава сум и ми се може“

ПРИНЦ ЧАРЛС – ни тој не е поштеден.

ЏАРЕД ЛЕТО како во песните „Soundagarden“, ”Jesus Christ pose”

ПАРИС ХИЛТОН секогаш се обидува да е убава и дотерана…и појде од рака, зар не?

ЏЕНИФЕР АНИСТИОН: „Овде нешто смрди“.

АДЕЛ : „Бегајте бре, се исплашив од вас“.

СТИВЕН БОЛДВИН: „Што, не знаете кој сум  јас?“

ХАЈДИ КЛУМ – таа секако е убава.

ЏЕНИФЕР ГАРНЕР: Ако ти почнеш да плачеш и јас ќе плачам…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş