За овие ѕвезди се вели дека се очајни во кревет

21 октомври, 20140
4

Славните личности со сите сили се обидуваат својот љубовен живот да го задржат за себе, но тоа ретко им успева. Овие ѕвезди се најдоа на „удар“ на своите поранешни љубовници кои што во јавноста ги претставиле како лоши во кревет. За дел од нив, навистина звучи неверојатно.

Хју Хефнер

Hugh-Hefner-Playboy-girls 2

Медиумскиот могул е познат по своите Плејбој забави кои се одржуваат во неговата вила, а на кои запознава најубави зајачици, како Кристал Харис која му е сега и сопруга. Сепак, на почетокот Кристал не била задоволна од сексуалниот живот со Хју. Во интервју таа признава дека „сексот им траел две секунди“, па ретко биле интимни. Исто така открива дека Хју е несигурен во врска со своето тело и никогаш не ја соблекува облеката.

„Никогаш не сум го видела гол“, вели таа.

Парис Хилтон

Ник Картер, поранешен член на групата Бекстрит Бојс, кратко време беше во врска со Парис Хилтон, а во една прилика откри дека бил многу разочаран.

„ Беше пијана, и колку што јас видов не го сака сексот. Таа се наслонува на разни дроги и алкохол за да си ја подигне самодовербата и често е толку „утепана“ што не може ништо да прави. Освен Ник, многумина го коментираа нејзиното приватно видео на кое изгледа „незаинтересирано и лошо“.

Анџелина Џоли

Своевремено ја нарекуваа најубавата жена во светот, но Били Боб Тортон нејзиниот поранешен љубовник изјави: „Кога-тогаш со моделите и актерките, најсекси жени во светот, може да биде како да е*еш кревет“. Исто така, актерот еднаш рече дека Анџелина е многу здодевна, што е тешко да се поверува.

Чарли Шин

Иако е познат како женкарош, Чарли Шин е лош и себичен љубовник. Барем така тврди неговата поранешна жена, Дениз Ричардс. Таа вели дека Чарли бил фокусиран на тоа да ги задоволи своите потреби. додека нејзините ги ставал во втор план, па за време на сексот гледал порно филмови.  Чарли имаше авантури и со порно ѕвезди од кои што некои тврдат дека е одличен љубовник.

Расел Бранд

1.154556

Самиот Расел во „убавите времиња“ се фалеше со бројни афери со славни жени и луди сексуални авантури. Но, една од неговите партнерки Џордан Бејли изјави дека тој бил вистинско разочарување во кревет. Имено, за време на сексот се дерел „Que?“. Веројатно тоа го рекла за да му се озмазди, откако тој на радио во сред програма му се јави на нејзиниот познат дедо, за да му каже дека имал секс со неговата внука.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş