Бил во врска со 3 девојки истовремено, па погледнете какво изненадување добил

21 септември, 20140
7

Стивен Фишер има 20 години и сака да биде главен фраер кој во исто време ќе се забавува со 3 девојки.

sakal-da-se-zabavuva-so-3-devojki-istovremeno-no-tie-go-precekale-zaedno-na-aerodrom-01

Но, малку неуспешно го извел сето тоа, бидејќи не бил доволно внимателен, па девојката со која бил во еден момент, забележала кога добил порака од друга девојка.

Ја нашла на Твитер и се договориле да се сретнат во локалниот паб. Таа пак знаела и за трета девојка, која заедно ја пронашле.

Во меѓувреме тој заминал на викенд, но кога се вратил на аеродромот го очекувало изненадување.

sakal-da-se-zabavuva-so-3-devojki-istovremeno-no-tie-go-precekale-zaedno-na-aerodrom-1.jpg

Кога ги видел трите заедно останал запрепастен, но имал храброст да побара со секоја да зборува одделно.

Се разбира, тоа не му го дозволиле и трите го откачиле.

Пред да пристигне Стив, трите девојки дури си направиле и заедничко селфи кое го објавиле на Твитер со текст: Го чекам дечкото што ме изневерува со 2 други девојки.

За срамот да биде поголем и сите да го знаат „големиот фраер“ и да бегаат од него, целата приказна била објавена и во еден од локалните весници на насловната страница.

sakal-da-se-zabavuva-so-3-devojki-istovremeno-no-tie-go-precekale-zaedno-na-aerodrom-3.jpg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş