Burberry Prorsum за есен 2014

22 октомври, 20140
8

Оваа есен Christopher Bailey за Burberry Prorsum создаде колекција која е романтична и бохо. Убава, со свила, висок струк, должини и топли бои. Женствена и топла, со понча и цветни дезени. Секое парче е уникатно и романтично, одекнува со меланхолија, која секако е соодветна за есента.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş