Ѓоковиќ го откри името на бебето

22 октомври, 20140
9

Познатиот српски тенисер Новак Ѓоковиќ на својот Фесјбук профил напиша дека е горд и среќен поради раѓањето на неговиот син, на кого му го дале името Стефан.

novak.sin

-Сега сме тројца, пресреќни сме. Горд сум на мојата прекрасна сопруга која го роди нашиот прв ангел Стефан – напиша тој.

Ѓоковиќ им се заблагодари и на обожавателите за честитките.

http://sitel.com.mk/sites/default/files/statija/teaser-images/2014/oktomvri/dfaf32.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş