Цеца: Јас го избрав прстенот за “снашката“!

10 јануари, 20140
14

Откако нејзиниот син Вељко синоќа преку својот Фејсбук профил се пофали дека се верил со својата девојка Маша, се огласила и Цеца која изјавила дека им посакува уште долго да бидат вљубени, како и тоа дека таа го избрала прстенот со кој Вељко ја запросил Маша.

“Бев заедно со Вељко да избереме прстен за Маша кој и го подари за Божиќ. Можам да ви кажам дека прстенот добро и стои, а и таа е преубава млада девојка. Јас им посакувам уште долго да се сакаат и да бидат вљубени како сега. Но ако имало веридба, веројатно јас ќе бев првиот поканет гостин, нели?“ – изјавила Цеца.

Foto: Telegraf

Printskrin: Facebook/DonVellyG

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit