Полицијата следела НЛО во Бремен?!

10 јануари, 20140
16

Неидентификуван летечки објект бил забележан на 6 Јануари во поладневните часови над стадионот на клубот Верден од Бремен, а дека нешто чудно се случувало, потврдила и тамошната полиција.

Германските медиуми пренесуваат дека полицајците го следеле НЛО со хеликоптери, патролни автомобили, а сето тоа било забележано и со видео камера.

httpv://www.youtube.com/watch?v=nJUITh-2ylk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit