Chevrolet Corvette C3 1973

2 јануари, 20140
12

Прво и основно нешто во врска со овој автомобил е апсолутната убавина. Сребрено-сината металик боја е во врвна состојба. Целосно репарираната внатрешност и надворешност никого нема да остави рамнодушен. Од опрема поседува електрични подигнувачи на прозори, клима, кров кој се отстранува. Поседува 5.7 литражен 8 цилиндричен мотор со 190 коњски сили. Може да биде ваша доколку одвоите околу € 22.000.

httpv://www.youtube.com/watch?v=WKg2ZwOTjpc

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit