Човештвото стигна ново дно: Бебе шутира отсечена глава

3 ноември, 20140
16

На социјалните мрежи се појави фотографија што ги згрози сите оние со трошка здрав памет. На фотографијата може да се види татко, страствен приврзаник на ИСИС, како задоволно и гордо се смее додека го учи неговото (босо!) женско бебе да ја клоцне отсечената глава на еден мртов заробеник.

Фотографијата ја објави DialyMail, а мораше да биде цензурирана заради грозоморноста на сцената. Отсечената глава се чини дека е стара неколку дена и е во фаза на скапување, а лицето на жртвата има огромна дупка, што говори дека веројатно било осакатено со нож.

1414838919790_wps_27_Toddler_learns_how_to_kic[1]

Едно е сигурно. Ова мало кутро девојче во иднина ќе биде повеќе од подготвено за да присуствува на вакви сцени, како и неговите постари другарчиња:

Milk Sheikh Image 1.jpg

Се извинуваме што ви пренесуваме вакви грозни информации, ама сметаме дека е важно да знаете што се вирее по светов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş