Дали е ова најубавиот бразилски задник?

4 ноември, 20140
16
Верувале или не, овој задник и припаѓа на една новопечена мајка на осум месечно момче. Се работи за бразилската манекенка Суелин Медеирос.

Оваа 27-годишна манекенка стана позната откако на интернет мрежата се појави нејзиниот домашен порно видео клип кој таа го снимила со поранешното момче. За да ги искористи своите пет минути, Суелин напиша и книга под името, “My secrets revealed”, а потоа стана и вистинска Instagram сензација.


Суелин од неодамна е омажена, а за нејзиниот сопруг не се знае многу, освен тоа дека е многу богат. Оваа бразилска убавица е родена во Њујорк, а целиот свој живот го минала на релација Њујорк-Рио де Жанеиро.

Кога била многу млада, таа сакала да студира медицина, но пријателите ја убедиле дека таа би требало да ја искористи својата убавина и да почне да се занимава со манекенство.

После бројните рекламни кампањи и насловни страни на списанија, Суелин беше ангажирана и во рекламна кампања на познатиот козметички бренд L’Oréal. Освен тоа, оваа млада мајка се појави и во бројни филмови и видео спотови. Моментално планира да започне и свое “фитнес царство” каде ќе ги советува жените како да изградат згоден задник како нејзиниот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş