Дали мажите со влакна на градите се подобри во кревет?

14 декември, 20140
7

Влакната на неговите гради се симбол на неговата машкост, но и на тоа како ќе се однесува во креветот.

Прилично влакнести гради – не ни помислува да се депилира иако пределот на градите му е поприлично обраснат со влакна.
Добра страна: вистински маж кој ќе ве грабне и нема да ве пушти од раце. Сигурен во себе и во своите можности.
Лоша страна: мора повеќе да внимава на својата хигиена.

Фризура на градите – користи најразлични креми со цел да ги отстрани влакната, но најчесто завршува во еден тип на фризура на градите.
Добра страна: се труди да биде во тек со времето и да воведува нови нешта во секс играта за да покаже дека не запаѓа во рутина.
Лоша страна: понекогаш не знае што сака.

Само неколку влакненца – неговите гради природно не се воопшто влакнести, а оние неколку влакненца кои случајно ќе се најдат на нив, ги отстранува со машинка.
Добра страна: нежен тип, кој е посветен на водењето љубов и кој знае како да ужива во сексот.
Лоша страна: оди од крајност, во крајност. Од премногу директен, до срамежлив

Целосно депилиран – на неговите гради нема ниту едно влакно бидејќи постојано оди на депилација и внимателно се негува.
Добра страна: внимателен и педантен тип кој најверојатно има високи стандарди, како во животот, така и во креветот
Лоша страна: прикриен нарцис кој многу бара, но не ретко малку дава.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş