Дали задникот на Карлеуша ви го дига…притисокот?

2 септември, 20140
8

Пејачката Јелена Карлеуша настапувала во Цирих и за таа прилика облекла црно боди кое одлично го покажува нејзиниот затегнат задник.
Не дека Карлеуша вака не се појавувала и претходно, но сега нејзиниот задник специјално доаѓа до израз.
Дали е во прашање премногу мрсна храна, но и напорен тренинг со што сите масти ги “заробила“ во рамките на задникот?
Веројатно за тоа станува збор, со оглед на тоа дека задникот на пејачката станува се поголем и поголем 🙂

8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş