Први фотографии од венчавката на Анџелина и Бред!

2 септември, 20140
11

Анџелина Џоли и Бред Пит се венчаа минатата седмица во Франција. Свадбата била приватна и присуствувале само семејството и пријателите. На свадбата присуствувале и децата на славниот пар, а сега за прв пат се претставени фотографии од венчавката во списанието Пипл.
Децата ја декорирале венчаницата која била едноставна бела од сатен, со цртежи од децата. Најдобриот кројач на Версаче го изработил фустанот каде вметнал и цртежи на децата.
Анџелина изјавила дека желбата им била ова да биде ден без папараци и медиуми, едноставно сакале еден убав семеен ден со многу насмевки и радост – тоа и го добиле.

anđelina đoli, vvenčanje, printskrin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş